Jak pomáhá kolagen pleti? Jeho účinky potvrzují i ​odborníci

Krásná pleť, tu bychom všichni chtěli mít. Bez vrásek, bez nedokonalostí a zánětů. Taková pleť však potřebuje být zejména zdravá, a protože kolagen tvoří podstatnou část kůže, velkou měrou se podílí na zdraví pokožky.

Kolagen je významný stavební prvek, který má z hlediska vývoje obratlovců obrovský význam. Je totiž pojivem buněk v tkáních, chrupavkách, nachází se v různých výstelkách a orgánech, a také v kůži. Díky kolagenu máme i zdravé vlasy a nehty. Ale co když v těle chybí? Organismus člověka si ho tvoří sám, ale v dostatečném množství pouze do určitého věku. Tak se může stát, že nedostatek kolagenu stojí mimo jiné za problémy pleti.

Zkušená odbornice v dermatologii, MUDr. Jana Molčanová: “Kolagen tvoří 30 % bílkovinné tkáně v lidském těle a až 70 % kůže. Proto vám může pomoci s množstvím kosmetických a zdravotních problémů. Je nápomocný při likvidování pigmentových skvrn, při suché a popraskané kůži, při prvotních příznacích stárnutí pleti a podobně.”

 Způsobů, jak doplnit organismu kolagen je celá řada. My nabízíme Beauty Jelly, který dobře chutná, nemusíte připravovat složitě z prášku a díky obsahu Vitaminu C se do těla uvolňuje postupně a tím ho tělo lépe vstřebá.

 

Zpět do obchodu