O Beauty Jelly

Beauty Jelly je první želé nápoj v Česku, který můžete ochutnat v jedné ze tří příchutí. Zdravá svačinka, kterou snadno dáte do kapsy nebo kabelky a díky elegantnímu balení s praktickým uzávěrem ji můžete vychutnat kdekoliv.

 

Produkt je dostupný ve třech variantách, které byly pro svou chuť oceněny na světově známých veletrzích Sial v Paříži, Belgii a Číně. Vybírat můžete nejen mezi skvělými ovocnými příchutěmi liči a zelené jablko, ale také si můžete dopřát lahodnou chuť heřmánku a levandule. Osvěžující chuť Beauty Jelly prostě musíte zažít!

 

Náš produkt vás potěší nejen svou lahodnou chutí, blahodárnými účinky, ale také svým velice praktickým balením s exkluzivním vzhledem. Beauty Jelly je odteď vaším skvělým společníkem v práci, na cestách, v autě, před a po trénincích, na nákupech a výletech… Díky svému znovu uzavíratelnému obalu ho můžete mít vždy po ruce ve své kabelce a konzumovat ho kdykoliv během dne.

 

Kolagen a Vitamin C

s příchutí liči

Trápí vás nevyživená pleť, roztřepené nehty a vlasy bez lesku? Všechny tyto problémy hravě zažene Beuty Jelly Collagen s Vitaminem C. Jedna kapsička obsahuje nejen 1000mg kolagenu rybího původu, ale také vysoký podíl vitaminu C, který kolagen pomáhá vstřebávat do těla. Vy tak máte jistotu, že se kolagen dostane přesně tam, kam má.

Vláknina a L-karnitin s příchutí jablka

Hlídáte si kalorie, ale ubíjí vás chuť na sladké?  Netrapte se a dopřejte si sladkou tečku ve formě osvěžujícího drinku s kousky želé, který vaše tělo zaručeně rozpohybuje! Beauty Jelly s 4000mg vlákniny a L-karnitinem zajistí vašemu tělu lepší trávení a rychlejší spalování tuků.

Heřmánek a levandule s meduňkou

Problémy s kvalitním spánkem dnes trápí stále větší procento populace. Zapomeňte na probdělé noci a zkuste kvalitní spánek navodit přírodní cestou. Klíčem k vašemu klidnému spánku je Beauty Jelly s 50mg heřmánku, meduňkou lékařskou a levandulí. Tuto osvědčenou kombinaci bylin znaly již naše prababičky – dejte jí šanci!

 

Rádi byste nabídli Beauty Jelly zákazníkům vašeho obchodu, fit centra, posilovny či vlasového nebo nehtového studia? Napište nám, rádi vám připravíme nabídku na míru. 

Zpět do obchodu